O nas

Poznaj nas lepiej

Firma P.O.G. „KAMPEX” Majstrzyk i Spółka jest firmą rodzinną. Obróbką i handlem wyrobów z kamienia zajmujemy się od 1982 roku.

Produkowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką jakością, spełniają wymagania stawiane przez normy polskie oraz europejskie.

Proces produkcji oparty jest o: wykwalifikowaną i zgraną kadrę, nowoczesny park maszynowy, selekcję właściwego surowca, produkcję zoptymalizowanych półproduktów oraz precyzyjną obróbkę wyrobów gotowych. Każdy z etapów produkcji oparty jest o wewnątrzzakładowy proces kontroli jakości.

Dzięki naszemu punktowi sprzedaży detalicznej w Nowym Sączu oraz ciągłym spotkaniom z partnerami handlowymi każdego dnia poznajemy potrzeby naszych Klientów, co pomaga nam w bieżącym ulepszaniu produktów. W procesie przedzakupowym kładziemy nacisk na efektywne konsultacje, badanie potrzeb i doradztwo, dzięki czemu utrzymujemy wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów.

Aktywnie podchodzimy do każdej pojawiającej się szansy – rozwój firmy opieramy m. in. na wsparciu z funduszy UE. Z optymizmem korzystamy również z bieżących dokonań polskiej nauki – jesteśmy pierwszym producentem krawężników mostowych samokotwiących w Unii Europejskiej.

Kampex

Nasza misja

Z nami zawsze stąpasz po pewnym gruncie!
Jesteśmy postrzegani jako firma pierwszego wyboru dla Klientów poszukujących wysokiej jakości wyrobów z kamienia, które stanowią bazę dla ich sukcesów.
Bazując na znajomości potrzeb Klientów indywidualnych i korporacyjnych, wykwalifikowanej i zgranej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i efektywnemu procesowi produkcji zapewniamy najwyższej jakości wyroby z kamienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów. W produkcję każdego z nich wkładamy pasję oraz nabywane doświadczenie.

Produkujemy wyroby standardowe oraz według indywidualnych projektów. Specjalizujemy się w obróbce elementów granitowych, z głównym przeznaczeniem na budownictwo drogowe, mieszkaniowe oraz ogrodowe.

Z dumą chwalimy się, że od wielu lat uczestniczymy w rozwoju infrastruktury drogowej i miejskiej w naszym kraju. Nasze produkty znalazły zastosowanie na wielu dużych obiektach w kraju i za granicą. Najbardziej znane to:

  • Drogi (A1, A4, S8, S69, S2)
  • Mosty (Siekierkowski, Świętokrzyski w Warszawie)
  • Kościoły (św. Anny w Warszawie)
  • Place, ulice, ciągi piesze (Warszawa, Poznań, Opole, Tychy, Mielno)
  • Parki i pałace (Zespół Pałacowo Parkowy w Sieniawie, Park Pałacowy w Młochowie)

Z chęcią korzystamy również z bieżących dokonań polskiej nauki – jesteśmy pierwszym producentem krawężników mostowych samokotwiących w Unii Europejskiej.

Zapraszamy do współpracy!